Witaj w HappyNest! 22/07/2020 – Opublikowano w: Blog

Witaj w naszym szczęśliwym gniazdku dziecięcych ubranek! Ogromnie się cieszymy, że jesteś tu razem z nami! Mamy nadzieje, że zostaniesz na dłużej 😊

HappyNest to miejsce, w którym osoby z pasją do szycia dzielą się z Wami swoją twórczością. Tworzymy wyjątkowe rzeczy nie tylko dla własnych pociech, ale także dla Was. Wasza radość z unikalnych ubranek, które wykonujemy, daje ogromną satysfakcję i jest paliwem do dalszego działania.

Nasze ubrania szyte są własnoręcznie przez wąskie grono zaufanych osób, które łączy zamiłowanie do szycia. Zamawiając u nas masz pewność, że zyskujesz coś wyjątkowego – unikatowy krój, niespotykane wzory i przede wszystkim najwyższą jakość. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów sprawdzonych, trwałych i bezpiecznych dla dzieci.

Poniżej mała próbka tego, jak ubranka HappyNest sprawdzają się w trudnych warunkach dnia codziennego 😊 Wszystkie ubranka które widzicie na zdjęciach poniżej (oprócz butów, czapki z daszkiem i skarpetek) zostały wykonane własnoręcznie:

Jeśli nasze ubranka Ci się podobają, zapraszamy do przeglądania rzeczy dostępnych od ręki w naszym kameralnym sklepiku. Jeśli nie możesz znaleźć właściwego rozmiaru lub masz własny pomysł na coś wyjątkowego – napisz na czacie. Ustalimy szczegóły oraz dogodny termin realizacji zamówienia.

Każde nasze zamówienie traktujemy wyjątkowo, a w jego realizację wkładamy całe serce, bo wiemy, że ma ono przynieść radość Komuś Wyjątkowemu ❤

Zapraszamy 😊